Autor Wiadomość
Marzenia
PostWysłany: Nie 11:02, 23 Gru 2007    Temat postu:

Albo kupujesz GP sam - teraz złotówka dobrze stoi to się jeszcze bardziej opłaci xD
Gość
PostWysłany: Sob 22:48, 22 Gru 2007    Temat postu:

Co wy muwicie?!Jak sie kupi gpotato to lepiej wyjdzie.Kupujesz gpotato na allegro 66zl za 2100gp i za 2000gp kupujesz restat i w grze sprzedajesz za 100mln.Zostanie ci jeszcze 100gp ktore sprzedasz za 5mln.Sam tak robilem.Lepiej wydac np.66zl na 100mln niz 150zl za 100mln.
XxPudzianPLxX
PostWysłany: Sob 0:23, 15 Gru 2007    Temat postu:

w najblizszym czasie bede mial cos napewno!!!!
matPL
PostWysłany: Czw 19:58, 13 Gru 2007    Temat postu:

to jak bedziesz mial na sell to wal do mnie, a co do ceny to sie ugadamy Razz
XxPudzianPLxX
PostWysłany: Czw 15:22, 13 Gru 2007    Temat postu:

Wejdz sobie na allegro i zobacz!!! Aktualnie nie mam wystawionej kasy!
matPL
PostWysłany: Śro 23:36, 12 Gru 2007    Temat postu:

tak to podaj link
XxPudzianPLxX
PostWysłany: Śro 23:23, 12 Gru 2007    Temat postu:

Handluje to wiem!!!
matPL
PostWysłany: Sob 17:11, 08 Gru 2007    Temat postu:

no nie wiem
XxPudzianPLxX
PostWysłany: Nie 23:56, 02 Gru 2007    Temat postu:

na realu na allegro chodzi po 1,50 zl za milion!!!!!
matPL
PostWysłany: Pią 19:43, 16 Lis 2007    Temat postu:

zal.pl xD chyba 0.6zl to nie 6zl oczywiscie ze 60gr moze troche wiecej
Antarius
PostWysłany: Wto 23:25, 13 Lis 2007    Temat postu:

6zł za 1mil czy 60gr?Very Happy
matPL
PostWysłany: Pią 21:58, 09 Lis 2007    Temat postu:

moge dac 0.6zl moze troche wiecej

ale kupie tak dopiero od 20m
Antarius
PostWysłany: Pią 11:01, 09 Lis 2007    Temat postu:

ile dajesz za 1 mil ?Very Happy
matPL
PostWysłany: Wto 22:47, 06 Lis 2007    Temat postu: B>PEYNIA

Kupie penya z kase w realu piszcie na PW i gg://11564267




sorq za literowke w temacie Laughing

Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB Group